.PL.

Młoda skóra, włosy i paznokcie

Nature’s Sunshine Collagen sprawia, że ​​Twoja samoopieka jest skuteczna i przyjemna. Stosowane są najwyższej jakości peptydy kolagenowe, które zawierają najbardziej niezbędne materiały budowlane, aby zachować piękno i dobre samopoczucie.

Działa nie tylko dla urody

Kolagen jest kluczowym składnikiem chrząstki. Pomaga to w utrzymaniu zdrowej funkcji i mobilności stawów poprzez odżywianie tkanki łącznej wokół stawów. To nie tylko pomaga wyglądać młodziej, ale także pomaga czuć się młodziej!

Sekret zdrowej skóry


Wszyscy wiedzą, że nawilżenie jest konieczne dla pięknej młodej skóry. Właśnie dlatego kolagen Nature’s Sunshine zawiera unikalną mieszankę elektrolitów i pierwiastków śladowych, które pomagają utrzymać homeostazę, a tym samym optymalizować nawilżenie i odżywienie skóry.

Piękno pochodzi z wnętrza

Kolagen jest bogaty w aminokwasy, takie jak glicyna i prolina, które zapewniają sztywność i odporność na rozciąganie. Promuje również elastyczność i nawilżenie skóry, wspierając miękką, gładszą i jędrniejszą skórę. Sprawi, że będziesz piękna od wewnątrz.

Poprawia trawienie

Ostatnie badania wykazały, że kolagen odgrywa również ważną rolę w utrzymaniu i poprawie ogólnego stanu zdrowia jelit.

Produkowane zgodnie z najwyższymi standardami czystości i bezpieczeństwa.

Nie zawiera GMO. Bezglutenowy


Nature’s Sunshine

Collagen

  • Premium Peptydy
  • Zawiera minerały i elektrolitami
  • 17 000 mg kolagenu na porcję
  • Wspiera młodzieńczą skórę, włosy i paznokcie
  • Elastyczność i zdrowie skóry
  • Wspiera kości i stawy
  • Wspiera zdrowie jelitCzęsto zadawane pytania

Jak wziąć kolagen?

Kolagen jest bezwonny, bez smaku i łatwo miesza się z dowolnym gorącym lub zimnym napojem, koktajlem lub posiłkiem. Łatwo integruje się z każdym programem odnowy biologicznej. Wymieszaj 1 łyżkę do dowolnego napoju (kawa, herbata, woda, sok owocowy itp.) Lub dodaj do ulubionych przepisów. Używaj codziennie, aby uzyskać najlepsze wyniki.


Jak szybko odczuję efekt kolagenu?

Ciało każdej osoby inaczej reaguje na kolagen i asymiluje go z różną prędkością. W badaniach klinicznych efekt suplementacji kolagenu obserwowano po 1–2 miesiącach podawania.


Do czego służy kolagen?

Badania pokazują, że dodanie peptydów kolagenowych do diety ma pozytywny wpływ na jędrność i nawilżenie skóry. Udowodniono również, że kolagen wspiera zdrowie stawów i poprawia ogólne samopoczucie. Wstępne badania pokazują również korzystny wpływ kolagenu na zdrowie jelit.


Jak kolagen dostaje się do tkanek?

Badania wykazały, że hydrolizat kolagenu przyjmowany doustnie jest wchłaniany w postaci di- i tri-peptydów, które składają się z dwóch lub trzech aminokwasów. Wiadomo, że mniejsze peptydy dostają się do krwioobiegu i są dostarczane do tkanek docelowych, takich jak skóra lub chrząstka, gdzie pomagają utrzymać komórki produkujące kolagen (fibroblasty).


W jakiej formie dostępny jest NSP Collagen?

Kolagen NSP jest hydrolizowanym kolagenem, innymi słowy, składa się z mniejszych peptydów kolagenu. Według badań jest to zhydrolizowany kolagen, który jest łatwo wchłaniany i wchłaniany przez organizm.


Czy kolagen można dodawać do gorących napojów i żywności?

Temperatura denaturacji (zniszczenia) kolagenu wynosi 220 ° C. Optymalna temperatura serwowania gorących napojów wynosi między 70 ° C a 85 ° C. Jest to hydrolizat kolagenu, a nie oryginalne białko, więc kolagen dodawany do gorących napojów lub potraw nie straci swoich właściwości.


%d blogerów lubi to: