DagPur

Jauna āda, mati un nagi

Kolagēna atjaunojošās īpašības. Ne velti šo proteīnu sauc par “jaunības olbaltumvielu”.
Viena no kolagēna vērtīgajām īpašībām ir tā labvēlīga ietekme uz ādas tonusu. Daudzkārtēji pētījumi ir parādījuši, ka šī komponenta lietošana rada izteiktu pretnovecošanās efektu:

 • samazina grumbu daudzumu
 • uzlabo sejas un ķermeņa kontūru
 • padara ādu zīdaini mīksu un mitrinātu
 • uzlabo ādas stāvokli un toni

Kolagēns no Nature’s Sunshine products padara jūsu rūpes par sevi efektīvas un patīkamas. Tam tiek izmantoti augstākās kvalitātes kolagēna peptīdi, kas satur visnepieciešamākos celtniecības materiālus, lai uzturētu jūsu skaistumu un lielisku pašsajūtu.

NE TIKAI SKAISTUMAM

Kolagēns ir galvenā skrimšļa sastāvdaļa. Tas palīdz saglabāt veselīgu locītavu funkciju un mobilitāti, barošanas saistaudus ap locītavām.

Tas ne tikai palīdz izskatīties jaunākam, bet arī justies jaunākam!

VESELĪGAS ĀDAS NOSLĒPUMS

Visi taču zin, ka mitrināšana ir vajadzīga, lai āda ir jauna un skaista. Tieši tāpēc kolagēns no Nature’s Sunshine satur unikālu elektrolītu un minerāļu maisījumu, kas palīdz uzturēt homeostāzi, optimizējot ādas mitrināšanu un barošanu.

SKAISTUMS NĀK NO IEKŠIENES

Kolagēns ir bagāts ar aminoskābēm – glicīnu un prolīnu, kas nodrošina stingrību un noturību pret stiepšanos. Tas veicina ādas elastību un mitrināšanu, vienlaikus padarot ādu maigāku, gludāku un tvirtāku. Tas dara jūs skaistu no iekšienes.

UZLABO GREMOŠANU

Nesenie pētījumi parādīja, ka kolagēnam ir svarīga nozīme zarnu veselības uzturēšanā un stiprināšanā.

Ražots, ievērojot pašus augstākos tīrības un drošības standartus.

Nesatur ĢMO. Nesatur glutēnu.

Nature’s Sunshine

Collagen

 • Premiālie peptīdi
 • Ar mikroelementiem un elektrolītiem
 • 17 000 mg kolagēna 1 porcijā
 • Uztur ādas, matu, nagu jaunību
 • Ādas elastība un veselība
 • Stiprina kaulus un locītavas
 • Uztur zarnu trakta veselību

Piegāde 5 darba dienu laikā

Mēs piegādājam uz Poliju, Lietuvu, Latviju, Igauniju, Vāciju, Franciju, Itāliju, Spāniju, Beļģiju, Austriju, Nīderlandi, Bulgāriju, Rumāniju, Ungāriju, Čehiju, Slovākiju.

Ražots Nature’s Sunshine Products rūpnīcā ASV, Juta, Lehi

17 000 mg porcijā, 30 porcijas

56,20 € / 40,10 €


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

KĀ LIETOT KOLAGĒNU?

Kolagēns ir bez smaržas, garšas un ir viegli sajaucams ar jebkuru karstu vai aukstu dzērienu, kokteili vai ēdienu. Viegli integrējams jebkurā veselību veicinošā programmā. Iemaisiet 1 mērkaroti jebkurā dzērienā (kafija, tēja, ūdens, augļu sula u.c.) vai pievienojiet to savās ēdienu receptēs. Lietojiet katru dienu, lai sasniegtu labākus rezultātus.


CIK ĀTRI ES SAJUTĪŠU REZULTĀTU?

Katra cilvēka ķermenis reaģē uz kolagēnu dažādi un absorbē to ar dažādu ātrumu. Klīniskajos pētījumos minēts, ka efekts no kolagēna uztura bagātinātāju lietošanas vidēji ir jūtams pēc 1-2 mēnešu lietošanas.


KĀDS LABUMS IR NO KOLAGĒNA LIETOŠANAS?

Pētījumi liecina, ka kolagēna peptīdu pievienošana uzturā pozitīvi ietekmē ādas tvirtumu un mitrināšanu. Ir arī pierādīts, ka kolagēns stiprina locītavu veselību un uzlabo vispārējo labsajūtu. Sākotnējie pētījumi arī parāda kolagēna labvēlīgo ietekmi uz zarnu veselību.


KĀ KOLAGĒNS NOKĻŪST AUDOS?

Pētījumi rāda, ka, lietojot perorāli kolagēna hidrolizātu, tas tiek absorbēts di- un tri-peptīdu veidā, kas sastāv no divām vai trim aminoskābēm. Ir zināms, ka mazāki peptīdi nonāk asinsritē un tiek piegādāti mērķaudos, – ādā vai skrimšļos, kur tie palīdz uzturēt kolagēnu ražojošās šūnas (fibroblastus).


KĀDĀ FORMĀ IR PIEEJAMS NSP KOLAGĒNS?

NSP kolagēns ir hidrolizēts kolagēns, citiem vārdiem sakot, tas sastāv no sīkiem kolagēna peptīdiem, kuriem piemīt lielāka absorbcija organisma mērķaudos.


VAI DRĪKST PIEVIENOT KOLAGĒNU KARSTOS DZĒRIENOS UN ĒDIENOS?

Kolagēna denaturācijas (sabrukšanas) temperatūra ir 220 ° C. Optimāla karsto dzērienu pasniegšanas temperatūra ir starp 70 ° C un 85 ° C. NSP kolagēns ir kolagēna hidrolizāts, nevis olbaltumviela kā izejviela, tādēļ pievienojot to karstos dzērienos vai ēdienos, tas nezaudēs savas īpašības.


Ražotājs

Nature’s Sunshine since 1972

48 gadu ražošanas pieredze

600+ drošības un efektivitātes testi

40+ pasaules valstis

Garantēta kvalitāte, jūs pasūtat produktu no ražotāja.

100% aizsardzība no viltojuma.

Produkts ražots ievērojot standartus:

Piegāde 5 darba dienu laikā

Mēs piegādājam uz Poliju, Lietuvu, Latviju, Igauniju, Vāciju, Franciju, Itāliju, Spāniju, Beļģiju, Austriju, Nīderlandi, Bulgāriju, Rumāniju, Ungāriju, Čehiju, Slovākiju.

Ražots Nature’s Sunshine Products rūpnīcā ASV, Juta, Lehi

17 000 mg porcijā, 30 porcijas

56,20 € / 40,10 €

Jums radās jautājums? Sazinaties ar mums, aizpildot laukus zemāk.

%d blogerów lubi to: