Elastyczna, miękka, młodzieńcza skóra

Lśniące i mocne włosy

Mocne, zdrowe paznokcie

Przyspiesza metabolizm i normalizuje trawienie

Promuje zdrowe kości i stawów

CZY WIESZ ŻE:

Kolagen stanowi ponad 30% wszystkich białek organizmu. W różnych miejscach występują różne typy peptydów kolagenowych. Pierwszy rodzaj to przede wszystkim składnik skóry, kości, ścięgien i więzadeł. Trzeci typ występuje w skórze i naczyniach krwionośnych.

Nature’s Sunshine Collagen łączy oba typy peptydów i jest białkiem o lepszej przyswajalności! Nie zawiera glutenu, laktozy, nadaje się do diet paleo i keto i oczywiście nie jest modyfikowany genetycznie.

Ten produkt zawiera zastrzeżoną mieszankę minerałów śladowych i elektrolitów, a każda porcja zawiera 17 gramów peptydów kolagenowych.

Bezsmakowa i bezzapachowa formuła proszku sprawia, że ​​jest on łatwy w użyciu jako dodatek do kawy, herbaty, soków owocowych czy zdrowego smoothie.

ŁATWO MIESZA SIĘ Z ULUBIONYM NAPOJEM!

Dostawa w ciągu 3 dni roboczych

kurierem do twoich drzwi

220,00

157,00 zł

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jak stosować kolagen?

Kolagen jest bezzapachowy, bez smaku i łatwo miesza się z dowolnym gorącym lub zimnym napojem, koktajlem lub posiłkiem. Łatwo integruje się z każdym programem odnowy biologicznej. Wymieszaj 1 łyżkę do dowolnego napoju (kawa, herbata, woda, sok owocowy itp.) Lub dodaj do ulubionych przepisów. Używaj codziennie, aby uzyskać najlepsze wyniki.


Jak szybko zobaczę wynik?

Ciało każdego człowieka reaguje inaczej na kolagen i metabolizuje go w różnym tempie. W badaniach klinicznych efekt suplementacji kolagenem zaobserwowano po 1-2 miesiącach przyjmowania.


Jakie są korzyści z kolagenu?

Badania pokazują, że dodanie peptydów kolagenowych do diety ma pozytywny wpływ na elastyczność i nawilżenie skóry. Udowodniono również, że kolagen wspomaga zdrowie stawów i poprawia ogólne samopoczucie. Wstępne badania pokazują również korzystny wpływ kolagenu na zdrowie jelit.


Jak kolagen dostaje się do tkanek?

Badania wykazały, że przyjmowany doustnie hydrolizat kolagenu jest wchłaniany w postaci di — i tri- peptydów, które składają się z dwóch lub trzech aminokwasów. Wiadomo, że mniejsze peptydy dostają się do krwioobiegu i są dostarczane do docelowych tkanek, takich jak skóra lub chrząstka, gdzie pomagają utrzymać komórki produkujące kolagen (fibroblasty).


W jakiej formie produkuje się kolagen NSP?

Kolagen NSP jest hydrolizowanym kolagenem, innymi słowy, składa się z mniejszych peptydów kolagenowych. Według badań jest to hydrolizowany kolagen łatwo wchłaniany i wchłaniany przez organizm.


Czy można dodawać kolagen do gorących napojów i posiłków?

Temperatura denaturacji (rozkładu) kolagenu wynosi 220 ° C. Optymalna temperatura podawania gorących napojów wynosi od 70 ° C do 85 ° C. Jest to hydrolizat kolagenu, a nie oryginalne białko, więc kolagen dodany do gorących napojów lub potraw nie straci swoich właściwości.


Nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas!

Nature’s Sunshine

Collagen

  • Peptydy Premium
  • Z pierwiastkami śladowymi i elektrolitami
  • 17 000 mg kolagenu na porcję
  • Wspiera młodość skóry, włosów i paznokci
  • Elastyczność i zdrowie skóry
  • Wspiera kości i stawy
  • Wspiera zdrowie jelit

Producent:

Nature’s Sunshine since 1972

48 lat doświadczenia w produkcji

Ponad 600 testów bezpieczeństwa i skuteczności

Ponad 40 krajów

Gwarantowana jakość, kupujesz bezpośrednio od producenta.

100% ochrony przed podrabianiem

Produkt został wyprodukowany zgodnie z normami:

Dostawa w ciągu 3 dni roboczych

kurierem do twoich drzwi

220,00 żl

157,00 żl

Aby zamówić, wypełnij poniższy formularz

*Za zamówienie zapłacisz kurierowi gotówką. Cena dostawy 14 zł


Nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas!


%d blogerów lubi to: